Отзывы о магазине «Фаворит-двери»
Вікторія |
30.01.2025
Вибрав двері, довірившись відгукам і не прогадав, двері дійсно в чудовиму стилі виконання, товстелезні такі, замкі Італійські, красива чорна фурнітура, велике дякую окремо за установку дверей.
30.01.2025
Вибрав двері, довірившись відгукам і не прогадав, двері дійсно в чудовиму стилі виконання, товстелезні такі, замкі Італійські, красива чорна фурнітура, велике дякую окремо за установку дверей.
Преимущества:
Добротні та надійні реально двері
Недостатки:
Немає
Інна |
30.01.2025
Швидко через декілька днів встановили, все ок, поралили як правильно користуватись, всі нюанси по відкриванню та регулюванні, чемні та приємні молоді хлопці установщики. Велике дякую
30.01.2025
Швидко через декілька днів встановили, все ок, поралили як правильно користуватись, всі нюанси по відкриванню та регулюванні, чемні та приємні молоді хлопці установщики. Велике дякую
Преимущества:
Якість бездоганна покриття
Недостатки:
Немає
Николай Величко |
29.01.2025
Неплохое сочетание цены/качества. Понравился цвет Венге Южное. Ну и установка тоже на высоте, парни профессионалы. Посмотрим, как будут служить.
29.01.2025
Неплохое сочетание цены/качества. Понравился цвет Венге Южное. Ну и установка тоже на высоте, парни профессионалы. Посмотрим, как будут служить.
Надя Галушка |
29.01.2025
Нормальное полотно. Есть небольшие царапины, но их не видно, если только присмотреться хорошо.
29.01.2025
Нормальное полотно. Есть небольшие царапины, но их не видно, если только присмотреться хорошо.
Інна Ковчар |
28.01.2025
Дійсно хороші двері.Оправдують вартість і дизайн все як на фото. Не маю ніяких нарікань і претензій.
28.01.2025
Дійсно хороші двері.Оправдують вартість і дизайн все як на фото. Не маю ніяких нарікань і претензій.
Левченко Стас |
27.01.2025
Відгуржали мов кабана на фермі - цілий тиждень! Мабуть двері їхати до мене не хотіли)
27.01.2025
Відгуржали мов кабана на фермі - цілий тиждень! Мабуть двері їхати до мене не хотіли)
Недостатки:
Відправка довжиною в пів життя
Иван |
25.01.2025
Неплохая дверь за такую цену. Брал пару лет назад примерно по такой. Качество неплохое, дизайн тоже.
25.01.2025
Неплохая дверь за такую цену. Брал пару лет назад примерно по такой. Качество неплохое, дизайн тоже.
Ксюша |
23.01.2025
Покищо задоволені на 100%, колір взагалі дуже ганий і яскравий. Як довго прослужать ці двері - покаже час.
23.01.2025
Покищо задоволені на 100%, колір взагалі дуже ганий і яскравий. Як довго прослужать ці двері - покаже час.
Лысенко Наталия |
23.01.2025
Согласна с тем, что строки, которые указывают по телефону не совпадают с реальностью. Делали на две недели дольше обещаного
23.01.2025
Согласна с тем, что строки, которые указывают по телефону не совпадают с реальностью. Делали на две недели дольше обещаного















