Відгуки про товари в магазині «Фаворит-двери»
Ліля |
16.02.2022
Цей колір дуже підійшов нам під моли та шафу, з чоловіком дуже задоволені. Вже порекомендував друзям
16.02.2022
Цей колір дуже підійшов нам під моли та шафу, з чоловіком дуже задоволені. Вже порекомендував друзям
Ігор |
16.02.2022
Зробили замовлення на сайті. У дверей сіро коричневе текстура дверей виглядає як натуральна деревина хоча це покриття штучне, користуємося уже рік
16.02.2022
Зробили замовлення на сайті. У дверей сіро коричневе текстура дверей виглядає як натуральна деревина хоча це покриття штучне, користуємося уже рік
Марія |
16.02.2022
Замовили такі двері в інтернеті. Гарні двері в кольорі дерева, у нас підлога такого самого кольору, ми шукали саме такі двері собі у квартиру
16.02.2022
Замовили такі двері в інтернеті. Гарні двері в кольорі дерева, у нас підлога такого самого кольору, ми шукали саме такі двері собі у квартиру
Гоша |
15.02.2022
Сподобався шахматный стиль в самому селі, колір пасує, замовив и ще такий самий плінтус
15.02.2022
Сподобався шахматный стиль в самому селі, колір пасує, замовив и ще такий самий плінтус
Валерій |
15.02.2022
Шукав строгий стиль зі склом та в кольорі венге. Дуже зайшла модель, рекомендую установщика Руслана.
15.02.2022
Шукав строгий стиль зі склом та в кольорі венге. Дуже зайшла модель, рекомендую установщика Руслана.
Паша |
14.02.2022
Прикольний колір, структура незвичайна, на дотик вообще хочеться завжди торкатись. Все супер
14.02.2022
Прикольний колір, структура незвичайна, на дотик вообще хочеться завжди торкатись. Все супер
Ксенія |
14.02.2022
Зробили замовлення на сайті. Дуже цікаве поєднання вставок скла це те що нас вразило з першого погляду , придбали собі у квартиру 2 таких дверей
14.02.2022
Зробили замовлення на сайті. Дуже цікаве поєднання вставок скла це те що нас вразило з першого погляду , придбали собі у квартиру 2 таких дверей
Вікторія |
14.02.2022
Доповнення до попереднього відгуку. Про сміття знаємо, дякую що нагадали. Картон ніхто не забрав! Світло є і це чудово! Двері хороші. Дякую!
14.02.2022
Доповнення до попереднього відгуку. Про сміття знаємо, дякую що нагадали. Картон ніхто не забрав! Світло є і це чудово! Двері хороші. Дякую!











